• Ślubowanie
  Ślubowanie

  14 listopada odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych. Po oficjalnej części młodzież zaprezentowała krótki program artystyczny. Życzymy wszystkim pierwszakom cierpliwości, wytrwałości, wielu sukcesów, przyjaźni oraz mile spędzonego czasu w murach T2.

 • FOTO KONKURS
 • Agro Show 2019 Bednary
  Agro Show 2019 Bednary

  Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w największych targach rolniczych w Europie. Swoje produkty prezentowali najwięksi producenci i dealerzy maszyn rolniczych, producenci i dystrybutorzy nawozów, nasion, środków ochrony roślin, firmy z sektora finansowego oraz wiele innych podmiotów związanych z rolnictwem. 

 • Sukces Olka
  Sukces Olka

  Drugiego dnia targów Agro Show 2019 odbyło się wręczenie nagród w konkursie „PÖTTINGER 20 lat w Polsce”. Drugie miejsce w tym konkursie zajął Olek Cybulski. Wielkie gratulacje!

  Relacja rozdania nagród......

 • Ekonomiści w NBP
  Ekonomiści w NBP

  Klasy II i III technik ekonomista uczestniczyły w zajęciach szkoleniowych w Narodowym Banku Polskim w Gdańsku. Na zajęciach przedstawiono strukturę organizacyjną banku, czym się zajmuje i była możliwość obejrzenia eksponatów numizmatycznych. Na zakończenie zwiedziliśmy także pozostające na długo w pamięci Muzeum II Wojny Światowej.

 • AGROSHOW Bednary 2019
  AGROSHOW Bednary 2019

  20 września klasy drugie kierunku technik logistyk oglądały wpółczesne środki transportu, maszyny i urządzenia produkcyjne na wystawie AGROSHOW 2019 Bednary koło Poznania.

 • Podziemia basenu
  Podziemia basenu

  Uczniowie klasy IIITL obejrzeli i dowiedzieli się o sposobie funkcjonowania maszynowni Centrum Park Chojnice. 

 • Z POLSZCZYZNĄ ZA PAN BRAT
  Z POLSZCZYZNĄ ZA PAN BRAT
  29 marca odbył się II szkolny konkurs "Z POLSZCZYZNĄ ZA PAN BRAT". Wzięło w nim udział 48 osób!
  Uczniowie musieli się zmierzyć z zadaniami wymagającymi znajomości zasad ortografii i gramatyki. Zwycięzcami okazali się: Karolina Tobolska i Maciej Sypniowski (45p.), Martyna Gliniecka i Daria Krauza (42p) oraz Karolina Borzych i Natalia Sala (41p). Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!
 • Olimpiada Logistyczna
  Olimpiada Logistyczna

  W tym roku aż czterech uczniów naszej szkoły zakwalifikowało się finału  Konkursu Logistycznego. Ostateczne zmagania odbyły się w Gdyni w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu. 

 • Szkolna Internetowa Gra Giełdowa II etap
  Szkolna Internetowa Gra Giełdowa II etap

  Rozpoczął się II Etap Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej SIGG. Na dzień 18.03.2019 Zespół „CD TRANSPORT I SPEDYCJA” powiększył swój kapitał o 28,74%, zajmując obecnie 7 miejsce w województwie pomorskim i 55 miejsce w Polsce. Życzymy dalszych sukcesów.

 • Zajęcia praktyczne
  Zajęcia praktyczne

  Klasa III Technikum Rolniczego na zajęciach praktycznych odwiedziła gospodarstwo Państwa Janik w Moszczenicy. Uczniowie zapoznali się z parkiem maszynowym, bezorkowym systemem uprawy roli oraz nowoczesnym chowem 8 tysięcy kaczek. 

 • FOTO KONKURS
  FOTO KONKURS
  "Rodo" zwycięskie zdjęcie klasy IV TL. Drugie miejsce zdobyła klasa III TŻ, trzecie I TLR. Gratulujemy.
   
 • Pod żaglami
  Pod żaglami

  Dnia 25 września 2018 roku grupa uczniów z klasy II Technik Logistyk uczestniczyła w wycieczce do Gdyni. Wyjazd odbył się w ramach projektu skierowanego do uczniów z rejonu Pomorza z okazji „Stulecia Niepodległości”. Mieli oni niepowtarzalną okazję wypłynąć w rejs na otwartym morzu jachtem "Zawisza Czarny".