17 kwietnia już po raz 26. odbył się finał Przeglądu Twórczości Uczniowskiej TERAZ  JA. W tym roku wzięło w nim udział 23 uczniów. Były fotografie Pauliny Szaryńskiej, Ani Kalli, Ani Rody, Karoliny Olbromskiej; rysunki Maksa Schmidta, Oli Chrobak, Damiana Gostomczyka, Adriana Wojciechowskiego i Ani Kosiorek, arcydzieła orgiami Karoliny Piekarskiej i Wanessy Krauze i twórczość poetycka reprezentowana przez Weronikę Kozłowską, Julię Karcz i Julię Kosiedowską. Uroczystość uświetnił szkolny zespół w składzie: Roman Piekarski, Wiktoria Pupka- Lipinska, Roksana Leszczyńska i Julia Kosiedowska. W tym roku statuetki otrzymali: Anna Kalla, Wanessa Krauze oraz Julia Kosiedowska, a nagroda specjalna dyrektora trafiła do rąk Pauliny Szaryńskiej. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Zdjęcia w google+