• Czcionka:
  • wyłacz kontrast
  • Informacje:
  • invalid

Technikum nr 2 w Chojnicach przy ulicy Dworcowej 1 zaprasza na Drzwi Otwarte Szkoły w sobotę 23 kwietnia w godz. 9-12.

Dla tegorocznych absolwentów szkół podstawowych przygotowaliśmy bogatą ofertę kształcenia w zawodach: technik logistyk, technik ekonomista, technik rolnik, technik żywienia i usług gastronomicznych.

Wizyta w szkole przy Dworcowej 1 może okazać się pomocna dla wszystkich, którzy stoją przed decyzją o wyborze kierunku dalszej edukacji. Zapraszamy do odwiedzenia nas i zapoznania z kierunkami kształcenia, ofertą zajęć pozalekcyjnych oraz bazą dydaktyczną szkoły. Nasi goście będą mogli poznać szkołę oraz uczestniczyć w licznych atrakcyjnych konkursach przygotowanych przez uczniów i nauczycieli.

O godz. 10.00 zapraszamy na spotkanie z dyrektorem szkoły na sali gimnastycznej.