• Czcionka:
  • wyłacz kontrast
  • Informacje:
  • invalid

"To w porządku czasem czuć się źle."

We wtorki i środy od 15:15 do 16:00 zapraszam do biblioteki jeśli potrzebujesz pomocy lub chcesz porozmawiać.

Poczuj się lepiej

Mirosława Augustyńska

08.04.2022r uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XLV eliminacjach okręgowych Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych na Politechnice Bydgoskiej im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy. Wyniki olimpiady przedstawiają się następująco: Blok: produkcja roślinna - Szymon Skorowski kl. 3pLR - miejsce 4/20 Blok: produkcja zwierzęca - Kacper Czapiewski kl. 4LR - miejsce 7/21 Blok: mechanizacja rolnictwa - Mateusz Szada Borzykowski kl. 4 LR - miejsce 14/19 Blok: gastronomia - Marta Osowska kl. 3 TŻ - miejsce 3/14 Blok: technologia żywności - Malwiną Gilmeister kl. 4 TŻ - miejsce 2/9 Do eliminacji centralnych zakwalifikowała się Malwina. Wszystkim uczestnikom OWiUR składamy serdeczne gratulacje za wysokie wyniki i życzymy powodzenia w dalszych sukcesów. Opiekunowie: Ewelina Kempińska i Emilia Czapiewska

Zapraszam na kiermasz używanych podręczników uczniów chcących sprzedać podręczniki oraz uczniów chcących kupić używane podręczniki.

Książki na kiermasz proszę przynosić do 12.09.2022 do biblioteki.

Szczegóły TUTAJ

Technikum nr 2 w Chojnicach przy ulicy Dworcowej 1 zaprasza na Drzwi Otwarte Szkoły w sobotę 23 kwietnia w godz. 9-12.

Dla tegorocznych absolwentów szkół podstawowych przygotowaliśmy bogatą ofertę kształcenia w zawodach: technik logistyk, technik ekonomista, technik rolnik, technik żywienia i usług gastronomicznych.

Wizyta w szkole przy Dworcowej 1 może okazać się pomocna dla wszystkich, którzy stoją przed decyzją o wyborze kierunku dalszej edukacji. Zapraszamy do odwiedzenia nas i zapoznania z kierunkami kształcenia, ofertą zajęć pozalekcyjnych oraz bazą dydaktyczną szkoły. Nasi goście będą mogli poznać szkołę oraz uczestniczyć w licznych atrakcyjnych konkursach przygotowanych przez uczniów i nauczycieli.

O godz. 10.00 zapraszamy na spotkanie z dyrektorem szkoły na sali gimnastycznej.

Przydział sal na wywiadówkę 12.05.2022, godzina 16:30 znajduje się TUTAJ

30.03.2022 w Wojewódzkiej Bibliotece Pedagogicznej odbył się drugi etap konkursu czytelniczego dla młodzieży szkół średnich pt.: "Znam moje miasto Chojnice". Naszą szkołę reprezentowali trzej uczniowie, którzy najlepiej wypadli w pierwszym etapie: Julia Wirkus z klasy 3pER, Oskar Pałubicki z klasy 3 TŻ, który zajął I miejsce oraz Emilia Wlazłowska z klasy 3pER, która zajęła III miejsce. Serdeczne gratulacje!